Przetłumacz/Translate

Szukaj

26 września 2023

Krystyna Gromanowska „Osobowością 2022 roku” (TPR kwiecień 2023)


Plebiscyt Osobowość Roku organizowany jest przez redakcję „Głosu Wielkopolskiego”. 17 kwietnia 2023 r. odbyło się uroczyste wręczenie statuetek „Osobowość Roku 2022”, podczas której nagrodzono najlepszych Wielkopolan w pięciu kategoriach.

To osoby, które w sposób szczególny zasłużyły na uznanie za zaangażowanie i działalność w swojej regionalnej społeczności. 
Krystynę Gromanowską zgłosili do plebiscytu pracownicy i uczestnicy Centrum Integracji Społecznej w Rogoźnie. Na podstawie głosowania mieszkańców województwa wyłoniono laureatów. Krystyna Gromanowska została wyróżniona tytułem „Osobowość Roku 2022” w kategorii Polityka, samorządność i społeczność lokalna w powiecie obornickim.

Jak podkreślił Wojciech Wybranowski, redaktor naczelny "Głosu Wielkopolskiego", wyróżnieni tworzą coś, co zawsze było dumą Wielkopolski - wzór pracy organicznej. Kreatywność, pasja i talent zostały wyróżnione i docenione.

Serdeczne gratulacje dla Krystyny Gromanowskiej za tak pozytywny odbiór prowadzonych przez siebie działań zawodowych i społecznych potwierdzony zdobyciem tytułu i statuetki „Osobowość Roku 2022”!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz